Home

Štěňata Odchovy Krycí psi Naši psi Pasení Flyball Kontakt

 

 

ENGLISH

Plánovaný vrh "E2"  - krytí 3.8.2017, předpokládaný termín narození miminek 1.10.2017

Matka
Runa Wyn Dajavera

 

Otec
Luna Tale Meet Moss

*2.11.2013

HD A, ED A, OCD nepostižen, TNS,CL,CEA DNA Normal

flyball, pasení
 zkoušky: ZVOP, HWT, Fly 18

*7.11.2013 - Německo
HD A, ED A, OCD nepostižen, TNS, CL, CEA, MDR1 Normal

agility, frisbee, pasení
 

RODOKMEN

DALŠÍ FOTO FENY

RODOKMEN

WEB + FOTO 

Z tohoto spojení očekáváme narození hnědých a černobílých štěňátek, některá i pálením. Vrh je externí, ale bude odchován přímo v Dajaveře.

Štěňátka z tohoto vrhu budou především vhodná pro aktivní majitele, kteří očekávají od svého budoucího parťáka sportovní a pracovní nasazení.
Wyn se aktivně věnuje flyballu, má neskutečnou mechaniku pohybu a skoku a je bezkonkurenčně nejrychlejším psem našeho týmu. Velmi ji baví práce u oveček a má složenou zkoušku z pasení HWT.
Tatínek vrhu je krásný, silný sportovně nadaný pes, importovaný z vyhlášené chovatelské stanice Luna Tale v Belgii. Doma na farmě se věnuje práci s ovečkami a ve volném čase i agility a frisbee. Má vynikající sportovní rodokmen. Více informací se o něm můžete dočíst na jeho domovské stránce.

V případě zájmu o štěňátko mě neváhejte kontaktovat.
 


Naše štěňátka jsou v prvních týdnech odchovávána doma, pak jsou přesunuta ven na zahradu. Mnoho času věnujeme jejich péči a hlavně jejich socializaci. Jsou v neustálém kontaktu s lidmi, dětmi, ostatními psy. Krmíme českým superprémiovým štěněcím krmením Ontario. Očkování, odčervení, kupní smlouva jsou u nás samozřejmostí. Štěňátka jsou čipována /ne tetována/ a vlasní svůj pet pas. Velmi rádi zůstaneme s budoucími majiteli v kontaktu, pomůže s péčí, výchovou a se vším, co je v našich silách :-)  Pro naše Dajaveráčky pořádáme tábory, organizujeme flyballové a pastevecké tréninky, jezdíme společně po sportovních akcích i výstavách - zkrátka jsme taková velká psí rodina.
V případě zájmu o psí miminko z naší chov. stanice nás můžete kontaktovat telefonem, mailem,  FB /vše v kontaktech/.  V případě zájmu nás můžete samozřejmě kdykoliv navštívit a vidět naživo naši psí smečku :-)

Článek - chci koupit štěňátko s Průkazem původu nebo bez?

Článek - bude mi víc vyhovovat pejsek nebo fenka?